KILIÇDAROĞLU EDİRNE PROGRAMI

Güncel Haberler

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, 3 Kasım 2017 Cuma günü Uzunköprü’ye geliyor.  Uzunköprü Belediyesi tarafından yapılan projelerin açılışını gerçekleştirmek için ilçeye gelecek olan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu,  Edirne il ve ilçe CHP’li Belediyelerin yeni hizmet yerlerinin de açılışını yapacak.

CHP Edirne İl Başkanı Fevzi Pekcanlı CHP Genel Başkanının 3 Kasım’da Edirne’de olacağını İl Başkanlık Binasını ve CHP’li belediyelerinin hizmetlerinin açılış ve temel atma törenlerini yapacağını söyleyerek yaptığı açıklamada “Genel başkanımız 3 Kasım’da Edirne’ye geliyor. Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu’nu 3 Kasım Cuma günü saat 10.45 te Keşan girişinde karşılayacağız. Saat 11.00 da Keşan Belediyemizin hizmet binası ve pazar yerinin açılışını yaptıktan sonra Uzunköprü’ye hareket edecek ve saat 12.30 da Uzunköprü belediyemizin Atatürk Kültür Merkezini açacak. Belediye Başkanımız Enis İşbilen Belediyenin hizmete giren projelerinin tanıtım sunumunu yaptıktan sonra da saat  14.00 da Havsa’ya geçerek Havsa Belediyemizin Arıtma tesisinin açılışını yapacak. Saat 15.00 da Süloğlu Belediyemizin Çok Amaçlı Kültür Merkezi ve İçme suyu şebekesinin temelini atacak ve Edirne merkeze geçecek. Edirne Belediye Başkanlığımızın Katı Atık Düzenli Depolama ve Bertaraf  Tesislerinde yapılacak olan toplu açılış ve temel atma törenlerinin ardından Belediye Başkanımız Recep Gürkan belediye hizmetlerinin sunumunu yapacak.

Belediye başkanlıklarının açılış ve temel atma törenlerinin bitiminin ardında genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu saat 17.30 da il başkanlık binamızın açılışını yapacak. Geçen hafta belediye başkanlarımızla beraber genel başkanımızı TBMM de bulunan makamında ziyaret etmiş ve kendisini Edirne’ye davet etmiştik. Genel başkanımız Edirne ve Edirneliler’in kendisi için önemli olduğunu söyleyerek davetimizi kabul etmişti. İl Başkanlığı olarak biz de bütün hazırlıklarımızı yaptık genel başkanımızı bekliyoruz. Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu’na örgütüm adına çok teşekkür ediyorum. Edirne ve Edirneliler için hayırlı bir ziyaret olacak “dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir