‘Toplumsal Dayanışma ve Çözümün Adresi CHP Dir’

Siyaset

CHP Kırklareli Milletvekili Vecdi Gündoğdu seçim çalışmaları kapsamında çalışma ziyaretlerini ve halkla buluşmalarını Vize İlçesi ve Kırklareli Merkez İlçede sürdürdü.

Vecdi Gündoğdu, binlerce insanımızın yaşamını yitirmesine yol açan şiddeti ve çatışmayı ülkemizin gündeminden çıkararak huzur ve güven ortamını sağlayacağız dedi.

Devletin temel görevi olan kişi güvenliğini tesisi edileceğini ve bunu sağlarken de insan haklarına saygıdan ödün verilmeyeceğini belirten CHP Milletvekili Gündoğdu, çözümün barışçıl yöntemlerle parlamenter zeminde yani TBMM’de şeffaf, hukuka uygun ve en önemlisi toplumsal bir mutabakatla sağlanacağını ifade etti.

CHP Milletvekili Gündoğdu; barış ve kardeşliğin yaşama geçmesi için özgürlükçü ve çoğulcu bir demokrasi ve eşit yurttaşlık anlayışının hakim kılınacağını söyledi.

Gündoğdu, ziyaret ettiği bölgelerde esnafları ve kahvehaneleri ziyaret ederek vatandaşın sorunlarını paylaştı, CHP’nin çözüm önerilerini anlattı.

CHP Kırklareli Milletvekili Vecdi Gündoğdu, CHP iktidarında hiç kimsenin eline bir daha silah almayacağı bir Türkiye’ye de yaşanacağını belirtti.

CHP Milletvekili, CHP; barış, kardeşlik ve özgürlüklerin hâkim olduğu insanların yaşamaktan mutluluk duyduğu bir Türkiye özlemini yaşama geçireceğini de sözlerine ilave etti.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir