Telekom’un Kapak Ayıbını Çamlıca Muhtarlığı Örttü!

Güncel Haberler

Haber Çamlıca’dan…

Vatandaşların yakınması şöyle:

Telekomun sokaklarda araçları düşünmeksizin  yapmış olduğu yüksek  yer altı şebeke kapakları her yerde tehlike saçarak vatandaşların araçlarına maddi hasar veriyor.  Ağustos 2017 tarihinde Saros Körfezine geçen bir tatilci Çamlıca Meydanından aşağa inen sokaktaki yerden 30 santim yükseklikteki kapağa çarparak arabası kullanılamaz hale geldi. Olay yerine gelen Telekom yetkilileri uyarı tabelası koyup gittiler ve 5 aydır defalarca gerekli düzeltmenin yapılması için talepte bulunulmasına karşın ilgilenmediler.   Uyarı tabelaları rüzgar ve fırtınalarda yıkılıp parçalandı, sokak sakinleri ciddiyetini bildikleri için ikaz tabelalarını koruyup yıkıldıkça tekrar yerleştirdiler. Aynı kapakta 5 ay boyunca 5 kez maadi hasarlı sorun yaşadılar.

Tatilciler için aynı kapak sezon boyunca tehlike saçmaya devam etti. Telekom’dan ümidi kesen Çamlıca Muhtarlığı daha fazla beklemeyip kendi işçilerine Telekom’un kapağını tamir ettirip yüksek kısımlarını betonla doldurdu.

Sokak sakinleri Çamlıca Muhtarlığı’na yapmış olduğu çalışma için teşekkür edip duyarsız Telekom yetkililerini kınadılar.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir