ODA VE BORSALARDA TEPKİ GÖSTERDİ

Güncel Haberler

Keşan’da oda ve borsalar teröre ortak tepki gösterdi.

Keşan Ticaret Borsası’nda meclis başkanı Necmi  Kaymaz tarafından  yapılan açıklamada, Keşan Ticaret ve Sanayi Odası ile İpsala ve Keşan borsalarının  milletin beka  ve geleceğine kasteden, asker ve polisi şehit eden terörü lanetlemek için bir araya geldiklerini söyledi.

Kavganın ve terörün olduğu yerde bereket olmayacağını ifade eden Kaymaz, ülkenin birliğine ve refahına sahip çıkacaklarını belirtti.

Kaymaz, sözlerine şöyle devam etti: ”Bizler bugün burada oda ve borsaların temsilcileri olarak terörü bir kez daha lanetliyoruz. Acılarına dayanamadığımız, her birini toprağa değil, milletimizin yüreklerine defnettiğimiz şehitlerimize Allah’tan rahmet, başta acılı yakınları olmaz üzere Türk Silahlı Kuvvetlerimize ve Emniyet Teşkilatımıza başsağlığı ve sabırlar diliyoruz. Can güvenliği yoksa çalışma özgürlüğü de yoktur. Terör ve teröristler milletin geleceğini karartıyor. Terörün çocuklarımızın geleceğini karartmasına izin vermeyeceğiz. Biz bu oyuna gelmeyeceğiz. Ülkemizin birlik ve beraberliği ile refahına sahip çıkacağız. Acımız büyük, yüreğimiz yanıyor. Bu hain terörü bir kez daha lanetliyoruz. Ülkemizin başı sağ olsun.”

Basın açıklamasına, KTSO Meclis Başkanı Yüksel Alioğlu,Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Helvacıoğlu,KTB Meclis başkanı necmi kaymaz,Yönetim Kurulu Başkanı Yusuf Yörük,İTP Meclis Başkanı  Necati Görür,Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Girgin katıldı.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir