KÜÇÜKDOĞANCA RUMELİ VE TRAKYA CAMİASINI BULUŞTURDU

Küçükdoğanca Köyü Dayanışma ve Yardımlaşma Derneğinin Kuruluşunun 8 nci yılı İstanbul – Sultangazi’de bulunan Sahra Sultan Düğün Sarayında yapılan etkinlikler kutlandı..

KATILIM :   Yapılan etkinliğe Sultangazi Belediye Başkanı Cahit Altunay, TEK Rumeli TV Sahibi ATİLLA BAYKAL,  Balkander,  kırklareli rumeliler derneği. rumeliler platformu.edirne ili derneği.habibler tarkya ve rumeliler derneği, Keşanlilar Derneği… Başkan ve Yöneticileri…       Küçükdoğanca ve Keşandan çok sayıda misafir katıldı..

Plaket Takdimi ;   Sultnagazi Belediye Başkanı CAhit ALTUNAY – Derneğin Kurucu Başkanı Selahattin GÜL –  K.Doğanca Muhtarı ERCAN YİRİK – K.Doğanca-Çobançeşme Sulama Koop.Başkanı İsmail ÇAVUŞLU

Eğlence  ;   Gecede Rumeli Orhan Kemal Kardeşler sahne aldı.     4 Kişilik Keşanlı Müzisyenler sahne aldı.

Çocuklar için Palyoça ve Tiyatro gösterileri

Akşam yemeği ile başlayan etkinlik devamında konuşmalar , plaket takdimi ve eğlenceler ile devam etti.. 

Başkan Cahit Altunay konuşması ;    Küçükdoğancalıların bu akşam burada bir Liderlik örneği göstermesi, Trakya ve Rumeli Camiasını buluşturması gerçekten taktire Şayan bir durum.. Bu birlikteliğin tüm Trakyaya yayılmasını umud ediyorum “ diyerek Derneğin Kuruluşunun 8 nci yılını tebrik ederek başarılarının devamını diledi.. 

Dernek Başkanı Serkan ÇAVUŞLU konuşması ;   Derneğimizin 8 nci yılının kutlama etkinliğine bu kadar büyük bir katılım ve destek gösteren tüm hemşehrilerimize üyelerimiz adına Şükranlarımı sunuyorum.. Derneğimiz 8 yıllık bir süre içinde kendisini kurumsal bir kimliğe burundurmus hergecen yıl buyuyerek üyelerimize hiznet etmeye koyumuzu ve kesan i tanıtmaya devam edecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir