Kılıçdaroğlu Keşan’a geliyor…

Güncel Haberler

ÖZCAN, TRAKYA’NIN EN BÜYÜK BELEDİYEYATIRIMININ AÇILIŞINA DAVET EDİYOR

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, 30 milyon TL’lik bedeli ile Trakya’nın en büyük belediye yatırımı olan ve Keşan Belediye Başkanı Opr. Dr. Mehmet Özcan önderliğinde Keşan Belediyesi tarafından yaptırılan Keşan Belediyesi Çok Amaçlı Pazaryeri Kompleksi’nin açılışını gerçekleştirmek için Keşan’a geliyor.

3 Kasım 2017 Cuma günü saat 11.00’de başlayacak açılışta, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Keşan Belediyesi Çok Amaçlı Pazaryeri Kompleksi Meydanı’nda vatandaşlara da hitap edecek.

Keşan Belediye Başkanı Opr. Dr. Mehmet Özcan, açılışa tüm vatandaşları davet etti.

Keşan Belediyesi’nin şehrin ortasında; yaşayan, gelişen ve üreten bir alan yaratma amacıyla projelendirdiği, belediye tarihine altın harflerle geçen, bölgenin yüz akı projesi ve Keşan Belediye Başkanı Opr. Dr. Mehmet Özcan’ın “Esnaf AVM” olarak nitelendirdiği Çok Amaçlı Pazar Yeri Kompleksi, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun da katılımıyla resmi olarak açılacak.

TİCARİ HAYAT, YEREL ESNAFLA HAREKETLENDİRİLDİ

Trakya’da İller Bankası’ndan alınan 30 milyonluk kredi ile en büyük kredi miktarına sahip örnek projeyle; şehir dışında yer alan AVM’ler nedeniyle şehir içinde zorlaşan ticari hayat, yerel esnafla hareketlendiriliyor.

Komplekste; belediye hizmet binasının yanı sıra; pazaryeri, 296 adet dükkan ve ofis, 516 kişilik sinema, tiyatro ve konferans salonu olarak kullanılabilecek çok amaçlı salon, sinema salonları, 2 katlı 36 bin m2 alana sahip yaklaşık 1000 araçlık otopark bulunuyor. Belediye tarafından yapılan proje sadece pazaryeri projesi değil içindeki küçük esnafa ait iş yerleri ile aynı zamanda Esnaf AVM niteliğinde bir yapı oldu.

TRAKYA’DA BELEDİYE ELİ İLE YAPILAN EN BÜYÜK PROJE

Trakya’da belediye eli ile yapılan en büyük proje unvanını da elinde bulunduran Keşan Belediyesi Çok Amaçlı Pazaryeri Kompleksi’nde sağlıklı ve güvenli bir alışveriş ortamında alışveriş yapılmasına imkan yaratıldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir