KEŞAN SOKAK HAYVANLARINI KORUMA DERNEĞİ KURULDU

Güncel Haberler

 

Bir süre önce GEMİCİ CENNET PARKI’nda biraraya gelerek bir dernek çatısı altında çalışmaya karar veren Keşanlı hayvan severler oluşturdukları bir KURUCULAR KURULU ile gerekli çalışmaları tamamladı. Hazırladıkları tüzük ve diğer gerekli evrakları 21 haziran 2017 tarihinde Keşan kaymakamlığına sunan Kurucular Kurulu Derneğin  böylece TÜZEL KİŞİLİK kazanmış olduğunu belirttiler.

Kurucular Kurulu adına açıklama yapan Derneğin Geçici Yönetim Kurulu Başkanı Elif YILDIRIM, kısa zamanda Derneğin kuruluş işlemlerinin tamamlanması ile tüzüğün gerektirdiği çalışmalara derhal başlayacaklarını belirterek “ İlk iş olarak 1 Temmuz günü Keşan Şehitler Parkı’nda saat 12 .00 de tüm Keşanlı hayvanseverlerle toplanıp tanışacağız ve Derneğimiz hakkında bilgilendireceğiz.Hızla üye yazım işlemlerine başlayacağız” dedi..

“Aynı gün gerekli izinler alındığı takdirde tüm yurtta yapılacak olan ve kamuoyunda katliam yasası olarak isimlendirilen yasayı protesto etmek amacıyla bir basın açıklaması yapacağız” diye sözlerini sürdüren YILDIRIM “ Derneğimize şimdiden sahip çıkarak bize yer tahsis eden Keşan Belediye başkanı Sn.Mehmet Özcan’a çok teşekkür ederiz. Belediye ve Hayvanseverler olarak, birlikte çok daha güzel işler başaracağımıza inanıyoruz “ dedi.

Kısa adı ( KE-HAYKO) olan KEŞAN SOKAK HAYVANLARINI KORUMA DERNEĞİ nin 7 kişilik KURUCULAR KURULU Nur Elif Yıldırım , Sevinç Cebeci , Yelda Kılıç, Sakine Serin, Aylin Akyel, Nalan Saklı, Alper Dönmez’den oluşuyor..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir