İYİ PARTİ ÖZ ELEŞTİRİ YAPTI

                             GENEL SONUÇLARI İTİBARI İLE HEM CUMHURBAŞKANLIĞI HEM DE MİLLETVEKİLLİĞİ SEÇİMLERİNDE BEKLENİLENİN ÇOK ALTINDA BİR BAŞARI ELDE ETTİĞİMİZ BİR GERÇEKTİR. BUNUN BİRDEN FAZLA NEDENİ OLMAKLA BİRLİKTE BU SAATTEN SONRA BUNLARI BELİRTMEK ARTIK BAHANE ÜRETMEK ANLAMINA GELİR BU SEBEPLE BUNLARA İLİŞKİN AÇIKLAMA YAPMAYI ÇOK YERİNDE BULMUYORUM.

                             ANCAK ÖZELDE EDİRNE İYİ PARTİ İL TEŞKİLATIMIZ ADINA İL BAŞKANI OLARAK ŞUNLARI BELİRTMEK İSTERİM;

                              KURULUŞ VE KONGRELERLE BOĞULMUŞ DAHA TAM TEŞKİLATLANMA İLE UYUM SAĞLAMADAN DAHA 2 AYLIK BİR TEŞKİLAT OLARAK GİRMİŞ OLDUĞUMUZ SEÇİMLERDE, EDİRNEMİZDE, HEM CUMHURBAŞKANLIĞINDA HEM DE MİLLETVEKİLLİĞİ SEÇİMLERİNDE PARTİMİZİN ÇOK ÜSTÜNDE BİR OY YÜZDESİ ALDIĞIMIZ VE MECLİSE PARTİMİZİ VE EDİRNEMİZİ TEMSİLEN MİLLETVEKİLİ GÖNDERDİĞİMİZ AÇIKTIR.

                              BEN HERŞEYDEN ÖNCE EDİRNELİ HEMŞERİLERİMİZE BİZLERE GÖSTERMİŞ OLDUKLARI TEVECCÜHTEN DOLAYI BÜYÜK ŞÜKRAN VE SAYGILARIMI SUNARIM.

                              KURULUŞTAN ŞİMDİYE KADAR OLAN SÜREÇTE BAŞARISIZLIK GÖRÜLEN VEYA DEĞERLENDİRİLEN HERŞEYİN GENEL MERKEZİMİZE VE SAHSIMA AİT OLDUĞUNU BELİRTEREK, ASIL VE YEDEK AYRIMI YAPMADAN, VAROLAN BAŞARIMIZIN GERÇEK SAHİPLERİ OLAN, OLANAKLARI DAHİLİNDE ELLERİNDEN GELEN TÜM GAYRETİ GÖSTEREN, BAŞTA İL YÖNETİM KURULU ÜYELERİME, DİSİPLİN KURULU ÜYELERİME, MERKEZ İLÇE, SÜLOĞLU, LALAPAŞA, HAVSA, UZUNKÖPRÜ, KEŞAN, İPSALA, MERİÇ, ENEZ İLÇE BAŞKANLARIM VE YÖNETİM KURULU ÜYELERİNE, BELDE BAŞKANLARIM VE YÖNETİM KURULU ÜYELERİME, İL-İLÇE GENÇLİK KOLLARIMIZA, TÜM PARTİ ÜYELERİMİZE VE GENEL İDARE KURULU ÜYEMİZ AV.MEHMET TOLGA AKALIN’A YÜREKTEN TEŞEKKÜR EDER VE HEPSİNİ TEK TEK TEBRİK EDERİM.

                              SEÇİM SÜRECİNDE İSE AYNI EKİBİME TEŞEKKÜRLE BİRLİKTE ÖZELLİKLE, SANDIK GÖREVLİLERİMİZE, GECE GÜNDÜZ DEMEDEN SON ANA KADAR ÇALIŞAN İL-İLÇE ŞEÇİM KOORDİNASYONUNDAN SORUMLU ÜYELERİMİZE, ADAYLIĞI DÜŞÜRÜLMESİNE RAĞMEN SONUNA KADAR SAHADA BİZLERE DESTEK OLAN PRF. DR.MEHMET AKALIN’ADA  AYRICA TEŞEKKÜR VE SÜKRANLARIMI SUNARIM.

                               SONUÇ OLARAK BÜYÜK TÜRK MİLLETİNİN ÇOĞUNLUĞUNUN İRADESİ DAHİLİNDE CUMHURBAŞKANLIĞINI KAZANAN  SAYIN RECEP TAYYİP ERDOĞAN’I, EDİRNEMİZİ VE MİLLETİ TEMSİLEN EDİRNE’DEN SEÇİLEN BAŞTA PARTİ ADAYIMIZ SAYIN ORHAN ÇAKIRLARI, CHP ADAYLARI SAYIN OKAN GAYTANCIOĞLU’NU, SAYIN ERDİN BİRCAN’I, AKP ADAYI SAYIN FATMA AKSAL’I KUTLAR, YÜKLENMİŞ OLDUKLARI BU ÖNEMLİ GÖREVLERİNDE KENDİLERİNE BAŞARILAR DİLERİM.

                                                                    İYİ PARTİ EDİRNE İL BAŞKANI

                                                                          METE TÜRKAY

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir