İPSALA’DA TRAP FESTİVALİ

İpsala Merkez Avcılar ve Atıcılar Derneği Başkanı Aykut Özduman,Pazar günü yapılacak trap festivalinde yaklaşık 1000 kişiyi misafir edeceklerini söyledi.

İpsala Merkez Avcılar ve Atıcılar Derneği Trakya’da eşi benzeri görülmemiş trap atışları festivalini gerçekleştirecek.

İpsala Merkez Avcılar ve Atıcılar Derneği Başkanı Aykut Özduman, geçen yıl ilkini gerçekleştirdikleri trap atışlarının bu yıl festival havasında düzenleyeceklerini söyledi. Özduman,”geçen yıl ilk düzenlediğimiz trap atışlarında tecrübe edindik. Bu yıl festival havasında geçekleşmesi için elimizden gelen gayretti gösteriyoruz. Pazar günü  yapılacak trap atışlarımıza Türkiye’nin dört bir tarafından trapcılar katılacak. Bundan sonra her yıl İpsala’nın adı trap yarışlarında da anılacak. Bunu bir festival havasında yapacağız” dedi.

470 DEKAR ARAZİ ÜZERİNDE FESTİVAL

İpsala Merkez Avcılar ve Atıcılar Derneği Başkanı Aykut Özduman, festival çalışmalarını sadece trap yarışlarının olmayacağını belirterek “Koşuyolu mevkiinde 470 dekar arazi üzerinde yapılacak etkinlikteki yarışların 3 kategoride şekillenecek. Tek kurşun, hareketli domuz, sabit hedef, pet şişe gibi oyunları yanında küçükler için havalı tüfek yarışması yapılacak” dedi.

HEDİYELERİN ARASINDA KOÇ VAR.

İpsala Merkez Avcılar ve Atıcılar Derneği Başkanı Aykut Özduman, yarışmalarda dereceye girenlere çeşitli hediyeler vereceklerini söyledi. Özduman, Bunların arasında koç bile olduğu ifade etti.

1000 KİŞİ BEKLENİYOR

İpsala Merkez Avcılar ve Atıcılar Derneği Başkanı Aykut Özduman,Yunanistan ve Bulgaristan olmak üzere yurt içi ve yurt dışından yaklaşık bin kişiyi misafir edeceklerinin altınız çizdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir