Gençler istedi Başkan Eşkinat müjdeyi verdi

Tekirdağ Süleymanpaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat, Tekirdağ’da ekstrem sporlar ile ilgilenen sporcular ile bir araya gelerek taleplerini dinledi.

Tekirdağ Süleymanpaşa Belediye Başkan Yardımcıları Berkay Çakır ve Gülferah Güral’ın da katıldığı toplantıda Başkan Eşkinat,  kaykay, paten ve BMX bisiklet ile yapılan sporlar hakkında sporcuların görüşlerini dinlerken birlikte yapılacak çalışma sonrasında şehre “Skate Park” kazandırılacağının müjdesini verdi.

MODELLER HAKKINDA GÖRÜŞ ALIŞVERİŞİNDE BULUNULDU

Önceden belirlenen modelleri sporcularla paylaşan Başkan Eşkinat, sporcular ile modeller hakkında görüş alışverişinde bulunup yeni modeller yapılması konusunda işbirliği yapılmasını talep etti.

EŞKİNAT: “TEMSİLCİLER BELEDİYE EKİPLERİMİZ İLE ÇALIŞARAK İSTENİLEN ŞEKİLDE BİR KAYKAY PARKININ YAPILMASINI SAĞLAYACAK”

Her spor grubundan bir temsilci belirleyip planlamaya ortak eden Tekirdağ Süleymanpaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat; “Bu toplantı sonrasında belirlenen temsilciler belediye ekiplerimiz ile çalışarak istenilen şekilde bir kaykay parkının yapılmasını sağlayacak. Bu park Altınova sahilinde yer alacak. Aynı zamanda oradaki basketbol sahasını da yenileyerek alanın daha çok sporcu kardeşimize hizmet vermesini sağlayacağız.” dedi.

PİSTİN AÇILMASININ ARDINDAN RENKLİ GÖSTERİLERE SAHNE OLACAK

Proje aşamasına dahil olmak ekstreme sporunun dallarından kaykay, paten ve BMX bisiklet’e gönül veren sporcuları heyecanlandırdı. Projenin bir an önce faaliyete geçmesi için en kısa sürede tekrar toplanılma kararı alınırken pistin açılmasının ardından renkli gösterilere sahne olacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir