FUHUŞ OPERASYONU. 7 TUTUKLAMA

Güncel Haberler

Keşan Emniyet Müdürlüğü ekipleri  yaptıkları operasyonda fuhuş yapan yabancı uyruklu 12 bayanı yakaladı.Bunlara fuhuş yaptıran 7 kişi de çıkarıldıkları mahkeme tarafından tutuklandı.

Keşan İlçe Emniyet Müdürlüğü Asayiş Büro Amirliğince,  sorumluluk bölgesinde suç ve suç unsurlarının tespiti ve suçluların yakalanmasına yönelik yapılan çalışmalar neticesinde insan ticareti,fuhuş,fuhuş için zorlama,aracılık suçları kapsamında 23.12.2019 gününden itibaren yapılan teknik ve fiziki takip neticesinde çevre il ve ilçelerden fuhuş amaçlı bir çok şahsın bölgemize geldiği ve başta yabancı bayanlar olmak üzere fuhuş yaptıkları tespit edildi.

Yapılan incelemeler neticesinde insan ticareti, fuhuş, fuhuş için zorlama, aracılık suçuna karışan 7 şüpheli tespit edildi. Şüpheli şahısların teminine yönelik 12.02.2020 günü saat:07.00 sıralarında 7 şüpheli  yapılan eş zamanlı operasyonda Keşan İlçe merkezinde 5, İpsala ilçesinde 2 adres olmak üzere toplamda 7 adreste arama yapılmış, yapılan arama sonucunda şüpheliler, kaldıkları ikamette yakalandı..

Ayrıca fuhuş yaptığı belirlenen 12 yabancı uyruklu bayanda 9 ayrı ikamette yakalanarak gerekli işlemler için Asayiş Büro Amirliğine intikal ettirildi.

. Şüpheliler alınan ifadeleri akabinde 15.01.2020 günü saat:09.30 sıralarında gerekli işlemleri için mevcutlu olarak Keşan Cumhuriyet Başsavcılığına intikal ettirilmiş ifadeleri akabinde şüpheliler A.B, ,L.G,,M, O(Özbekistan uyruklu), M.Ç,S. K,Ş.Ç, ve M. G, çıkarıldıkları mahkemece tutuklanarak Edirne Kapalı Ceza İnfaz Kurumuna sevk edildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir