EDİRNE BELEDİYESİ’NDEN EĞİTİME YÜZDE YÜZ DESTEK

Güncel Haberler

 

 Edirne Belediye Başkanlığı, 2015-2016 eğitim ve öğretim yılı nedeniyle merkezde bulunan 92 okula toplamda 55 bin 435 öğrenciye kalem, silgi, kalemtıraş ve  öğrenci aktivasyon kodu hediye etti. Edirne Belediyesi’nin online eğitim sistemiyle öğrencilere destek olacağını ifade eden Gürkan, “Öğrencilerimiz , www.edirneegitim.org adresine üye olarak, dersleriyle ilgili yardım alabilirler. Geleceğimizin güvencesi olan öğrencilerimizi eğitimin her alanında desteklemek bizim en önemli görevimiz” dedi.

                Edirne Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü personeli, 2015-2016 eğitim ve öğretim yılı nedeniyle 55 bin 435 öğrenciye kalem, silgi, kalemtıraş ve www.edirneegitim.org adresinden dersleriyle ilgili destek alabilmeleri için  öğrenci aktivasyon kodu hediye ettiler.

                Edirne Belediyesi olarak eğitimi desteklediklerini ifade eden  Başkan Gürkan, “Bir eğitim yılına daha başlarken geleceği emanet edeceğimiz siz kıymetli yavrularımızın yeni ufuklara doğru atacağı adımların heyecanı ve mutluluğu içerisindeyiz” dedi.

                Akıl ve bilimin öncülüğünde Atatürk ilke ve inkılaplarının ışığında öğrencilere her anlamda destek olacaklarını ifade eden Gürkan, “Sizlere armağan ettiğimiz online kartlarda bulunan on altı haneli aktivasyon kodu ile www.edirneegitim.org web adresinden kayıt olacağınız sistemde, müfredatınızla uyumlu ders içeriklerini bulabilecek, çeşitli test ve deneme sınavlarıyla edindiğiniz bilgileri kolaylıkla pekiştirebileceksiniz. Planlı ve düzenli çalışmalarınız eşliğinde yararlanacağınız Online Eğitim Sistemi’yle tüm öğrencilerimizin hedeflerine ulaşmasında önemli katkılar sağlayacağını umut ediyorum” diye konuştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir