Edirne Balkanların Merkezi Olacak”

Güncel Haberler

 

Ak Parti Belediye Başkan Adayı Prof. Dr. Ahmet Günşen, ziyaretlerine hız kesmeden devam ediyor. 6 Ocak 2014 Pazartesi günkü programına Günşen, Edirne Ticaret Borsası’ndaki tüccarlarla bir araya gelerek başladı. Sonrasında ise Trakya Üniversitesi birimleri ve ev ziyaretleriyle devam etti.

Edirne’de Değişim Rüzgarı Esecek”

Edirne Ticaret Borsası’nda tüccarlarla birlikte kahvaltı yapan Ahmet Günşen, sohbet edip sorunlarını dinledi. Bu anlamda çözümler getirebilmek için canla başla mücadele edeceklerini ifade etti. Günşen, “Edirnemizi yeniden Balkanların merkezi haline getirmek için ortak akılla birlikte hareket edeceğiz. İnşallah 30 Mart’ta mahalli seçimleri kazandığımızda Edirne’de kuvvetli bir değişim rüzgârı esecek” dedi.

Gençlerle Başaracağız

Edirne Ticaret Borsası’nın ardından Trakya Üniversitesi Sarayiçi Yerleşkesi birimleri, Mimarlık Fakültesi, İlahiyat Fakültesi, Güzel Sanatlar Fakültesi ve Mühendislik Fakültesi birimlerini ziyaret etti. Ziyaretleri sırasında öğrencileri unutmayan Günşen, gençlerle sohbet etti. Gençlere her zaman önem veren Prof. Dr. Ahmet Günşen, “Edirne’de öğrencilerin kıymeti okullar tatil olunca belli oluyor. Gençlerimiz eğitim dönemleri boyunca Edirnemize hareket kazandırıyor. Edirne’yi üniversiteden ve üniversite gençlerinden ayrı düşünmek mümkün değil. Gençlerimiz için elimizden geleni el ele vererek yapacağız. Üniversite yönetimiyle mahalli yönetim birleştiğinde bu gençlerimizin ulaşımından tutun barınmasına kadar her türlü meselesinde onlarla birlikte hareket edeceğiz. Edirne için yapacağımız tüm çalışmalarımızın odağında gençlerde yer alacak” şeklinde konuştu.

Günün akşamında ise Günşen, Edirne’de çalınmadık kapı bırakmamak için Şükrüpaşa Mahallesi sakinlerine ‘Merhaba’ dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir