ÇAKIR YENİDEN SİYASET SAHNESİNDE..

  Keşanlı olan Orhan Çakır,geçtiğimiz dönem Edirne’den milletvekili aday adayı olmuştu. Ancak Edirne’de  siyasi hayatına gerekli desteği sağlayamadı.

 Bu yüzden Çakır, doğduğu değil bu sefer de doyduğu yerde belediye başkan adayı oldu.

Çakır’ın yerel yön gazetesinde yer alan haberi şöyle:

Yıllardır siyasetin içersin de bulunan ve hizmet aşkıyla yılmadan, yorulmadan, hiçbir zaman kendisini unutturmadan siyaset harici her zaman halkın yanında olan tecrübeli siyasetçi Orhan Çakır, yaklaşan yerel seçimler nedeniyle CHP’nin aday adayı olarak Kağıthane Belediye başkanlığına aday olduğunu açıkladı.

Siyasi birikimi, vizyonu,  tecrübesi ve güler yüzlü liyakati ile 2014 yerel seçimlerinde de Kağıthane’den aday adayı olan Orhan Çakır, ancak, aday gösterilmemişti. Aradan geçen 4,5 yılık süreç içerinde fırsat buldukça siyasetten hiç uzak kalmayan Çakır, 31 Mart 2019 tarihinde  yapılacak yerel seçimler için yine aynı vizyonu ve daha değişik  yeni projeleri ile “GELDİKLERİ GİBİ GİDECEKLER” sloganı ile partisinden ilk aday olarak yeni bir yola daha çıkmış bulunuyor.

 

CHP Kağıthane ilçe başkanlığında yaptığı açıklaması ile adaylık dosyasını ilçe başkanı Mehmet Ali Yüksel’in elinden alarak  medya aracılığı ile bir de teşekkür mesajı yayınladı..

 

Orhan Çakır mesajında şunları ifade etti :

Çok değerli dostlarım,

Kağıthane’de “GELDİKLERİ GİBİ GİDECEKLER” sloganı ile,

13.10.2018 İtibariyle CHP Kağıthane belediye başkan aday adaylığı için başvuru dosyası olarak adaylık sürecini başlatmış bulunmaktayım.

“Bu süreçte beni yalnız bırakmayan partili yol arkadaşlarım,geçmiş dönemde partimizde ilçe başkanlığı yapmış çok değerli Sayın Kamil Ergin, Sayın Şükrü Parlak, Kağıthane belediyesi önceki dönem Meclis Üyelerinden Sayın Cabbar Kement, Sayın Haydar Elgaz, Sayın Mustafa Menteş, Önceki dönem ilçe yönetim kurulu Üyesi Sayın Zehra Balık, Nurtepe Mahalle başkanımız Bülent Tiryaki, Parti örgüt üyelerinden Makine Mühendisi Sayın Ahmet Özdemir Gürsel Mahallesi parti örgütümüzden Sayın Hasan Tiryaki, Kağıthane’mizin en köklü İş insanlarından birisi olan Sayın Adnan Kurtuluş, Rumeli balkan Trakya derneği eski başkanı ve yöneticisi sayın Cevat Bilal, Kağıthanemizin esnaflarından Sayın Murat Acar, Sayın Cengiz Kaya ‘ya desteklerinden dolayı çok teşekkür ederim.

Ayrıca Ev sahipliği yapan ilçe başkanımız Sayın Mehmet Ali Yüksel ve Yönetim kurulu arkadaşlarıma da ayrıca teşekkür ederim” dedi..

Orhan ÇAKIR

SAYGILARIMLA

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir