“BİR FİKRİM VAR”PROJESİ

Güncel Haberler

Tekirdağ İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve Trakya Kalkınma Ajansı işbirliğinde Tekirdağ ili mesleki ve teknik okullarında eğitim gören öğrencilerin mesleki becerilerini geliştirmek, bilimsel düşünme, rekabet edebilme bilinciyle araştırmaya yönelmelerini sağlamak ve öğrencileri teşvik etmek amacıyla “Bir Fikrim Var” proje yarışması düzenlenecektir.

Tekirdağ Valisi Sayın Mehmet Ceylan, Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Kadir Albayrak, Namık Kemal Üniversitesi Rektörü Sayın Prof. Dr. Osman Şimşek, Süleymanpaşa Kaymakamı Sayın Arslan Yurt, Trakya Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Sayın Mahmut Şahin, Tekirdağ İl Milli Eğitim Müdürü Sayın Ersan Ulusan, Bilim, Sanayi ve Teknoloji İl Müdürü Sayın Fahrettin Akçal, İŞKUR Tekirdağ İl Müdürü Yaşar Esen, ilçe milli eğitim müdürleri, mesleki ve teknik eğitimden sorumlu şube müdürleri ile resmi ve özel mesleki ve teknik eğitim okul/kurum müdürlerinin katılımlarıyla proje bilgilendirme toplantısı yapılacaktır.

11 Ocak 2018 Perşembe günü saat 10:00’da Süleymanpaşa Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde düzenlenecek olan bilgilendirme toplantısına tüm basın mensuplarımız davetlidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir