AKBAŞ OLAYLA İLGİM YOK

Güncel Haberler

Önceki gün Jandarmanın yaptığı uyuşturucu madde operasyonunda göz altına alınan ve  ifadesinin ardından serbest kalan  Reşat Akbaş, olayla bir ilgisinin bulunmadığını söyledi.

Akbaş’ın açıklaması şöyle:“Kendisini topluma adamış ve milli ve manevi hassasiyetleri olan bir kanaat önderi olarak bu tip oluşumlara tenezzül ve tevessül etmeyeceğimi tüm yakın çevrem bilmektedir. Özellikle çocuklarımızı zehirleyen her ne madde olursa olsun şahsım canım ve malımla karşısında olurum. Tüm yaşam felsefem insanlığa hizmet üzerine kurulmuş bir Türk insanı olarak ismimin bu tip hoş olmayan konularda anılmasından rahatsızlık duymaktayım. Bu tip konularla ilgim ve alakam yoktur.

Reşat hoca olarak tarafıma iftira ve asılsız ihbar edenler bir gün bunun bedelini ağır ödeyecekler.

Benimle ticari ve siyasi husumeti olan şahısların delikanlı gibi er meydanına çıkıp uygun zeminde mücadele etmesini bekliyorum.

Kendim Edebiyat Fakültesini bitirmiş kamu yönetiminde mastır yapmış, 17 yıl öğretmenlik ve idarecilik ile birlikte yedek subay olarak askeri görevimi tamamlamış ve halen 600 ortağı, 25 bin dönüm tarım arazisi olan Yeni karpuzlu Tarımsal Kalkınma Kooperatifi Başkanlığı yapan ve önümüzdeki yerel seçimlerde Belediye Başkan adaylığımı açıklayacak biri olarak zaten bu tip oluşumlarda olduğumu zannedenler akıl tutulmasına uğramışlardır”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir