ADEN Koleji “Dayanışma Yemeği” gerçekleştirildi

Güncel Haberler

 

* Okul Müdürü Yıldız, “ADEN öğrencileri, farklarını her alanda gösterecektir”

ADEN Koleji Okul Aile Birliği’nin düzenlediği “Dayanışma Yemeği” 16 Nisan 2014 Çarşamba akşamı gerçekleştirildi.

Keşan’da bulunan bir restoranda gerçekleştirilen yemeğe, ADEN Koleji Müdürü Hakan Yıldız, Okul Aile Birliği Başkanı Mustafa Zeren, Okul Aile Birliği Yönetim ve Denetim Kurulu üyeleri, okul öğretmen ve personeli katıldı.

Saat 20.00’de başlayan yemeğin açılış konuşmasını yapan ADEN Koleji Okul Aile Birliği Başkanı Mustafa Zeren, ilk olarak yemeğe katılanlara teşekkür ederek şunları söyledi, “Yemeğimizin amacı, ADEN Koleji öğretmenleri, okul yönetimi ve veliler arasında dayanışma sağlamaktır. Ayrıca çocuklarımız için büyük gayretler sarf eden siz değerli öğretmenlerimizin bir nebze olsun stres atmalarına yardımcı olmaktır. ayrıca yaratacağımız “ADEN Kolejli olma ruhu” gelecekte ADEN ailesine ışık tutacaktır”

Mustafa Zeren son olarak, yemeğe katılanlara iyi eğlenceler diledi.

 

ADEN Koleji Okul Müdürü Hakan Yıldız da, yemeğin düzenlenmesinde emeği geçen herkese teşekkür etti. Yıldız, “Yoğun bir tempoda eğitim-öğretime devam ediyoruz.  Öğrencilerimiz ADEN’li olmanın ayrıcalıklarını her alanda gösterecektir. Okul Aile Birliği ve Okul Yönetimi olarak öğrencilerimizin başarısı için elimizden geleni yapıyoruz. Bu yoğun tempoda bizleri düşünerek yemeği gerçekleştiren Okul Aile Birliği Yönetim ve Denetim Kurulu üyelerine, şahsım, öğretmenlerim be personelim adına teşekkür ederim” şeklinde konuştu.

konuşmaların ardından yemek müzik eşliğinde devam etti.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir