6 NCI KARTOPU ÖDÜLLERİNİN SAHİPLERİ BELLİ OLDU

Güncel Haberler

Her yıl KARTOPU ENEZ GÖNÜLLÜLERİ DERNEĞİ tarafından verilen KARTOPU ÖDÜLLERİ’nin bu yılki sahipleri belli oldu..

Derneğe çok önemli katkılarının yanısıra Enez’de çok uzun yıllar üstün hizmetler vererek emekli olan Sn.Tülay KORKMAZ ve Sn.TuncayTAŞKIN ile uzun yıllar çevremizde tarımsal konularda öncülük edip çok özverili hizmetler vererek ,yine bu yıl emekli olacak olan Sn. Hasan AKKUŞ’a Derneğin vefa plaketleri verilecek .

Gecede ayrıca başarılı çalışmalarından ötürü Enez / YENİCE Köyü muhtarı Sn. İlhami AKGÜL’e YILIN EN BAŞARILI MUHTARI olarak plaket verileceğini açıklayan Dernek başkanı Av.Engin YAĞCILAR “ Sivil toplum kuruluşlarındaki başarılı ve özverili çalışmalarından ötürü Sn. Coşkun Inal’a da bir BAŞARI bir plaketi sunacağız” dedi..

YAĞCILAR ayrıca Enez’de yıllarca arkeolojik kazıları yürüten, yurt içi ve yurt dışında bu kazılar ve Enez hakkında konferanslar veren Sn .Pofesör Sait BAŞARAN ‘a , yine tüm Trakya’da olduğu gibi Enez ve Gala Gölü doğa ve kuş zenginliğini yıllardır fotoğraflayıp sergileyen fotoğraf sanatçısı Sn.Ali ÇITAK ile 2 yıldır havadan çekimleri ile Enez görselinin sunumuna yeni ve çok kaliteli, özel bir çeşni katan Sn. Bulent Tekcan‘ a Enez’in tanıtımına verdikleri katkılardan ötürü Derneğin prestij plaketleri nin sunulacağını belirtti…

Ödüller 07.Ağustos tarihinde, Enez’de yapılacak olan GELENEKSEL GÜNBATIMI GECESİ’nde verilecek. Belediye Düğün Salonu/ Bahçesi’ndeki gecede TSM sanatçısı Ayşe Engin ASLANCA da bir konser verecek. Yemekli ve Balık menülü gecenin davetiyeleri 25 TL den temin edilebilecek..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir