Deniz altında teklif etti

İlginç evlenme teklifi bu kez karada değil de denizin 10 metre altında yapıldı.

Dalgıçların uğrak noktası Keşan’ın İbrice Limanı dalış  noktasında , dalgıç genç kız gönlünü kaptırdığı dalgıç’ın deniz altında ilginç evlenme teklifi ile  karşılaştı.

Denizin  10 metre altında hiç beklemediği bir anda “Hatıram değil hayatım.Geçmişim değil geleceğim olurmusun ? benimle evlenirmisin ?. pankartını gören genç kız şaşkınlıktan hava alıp verdiği cihazı neredeyse ağzından çıkarıyordu.

Keşan ilçesine bağlı İbrice Limanı  yanındaki dalış noktasından   Selçuk Kaya ve Nihal Zengin dalgıç arkadaşları  ile birlikte deniz altına indiler.

Bir şeyden haberi olmayan  Nihal Zengin,parkartı ve kendisine bakan  sevgilisi Selçuk Kaya’yı gördü.

Olayı anlayan   Zengin,,dalgıçlara has  deniz altı konuşma işareti ile “evet”dedi.

Bu fırsatı kaçırmayan damat  adayı Selçuk Kaya’da arkadaşının uzattığı yüzüğü gelin adayının parmağına taktı.

Daha sonra su yüzeyine çıkan çift birbirlerine sarılarak bunu kutladılar.-

 

Kaya,kesanhaber.net’e yaptığı açıklamada, şöyle konuştu:”Araştırma yaptım.Araştırmalarım sonucunda  en heyecanlısının deniz olduğunu keşfettim. Daha önceden bir kez daldım.Heyecanlı olduğunu biliyorum. O  yüzden de sevgilimin  tatmasını  da istedim.Değişiklik olduğu için farkındalık olsun için istedim..”

 

Zengim’de dalış yapmak için geldiği İbrice Limanı  yakınlarındaki dalış noktasında denizin 10 metre altında aldığı evlenme teklifinin kendisini çok şaşırttığını ifade ederek:”Ben çok heyecanlandın denizin altında o pankartı gördüğümde yani ağzımdaki nefes alıp verme aracını  yani bir an olsun ağzımdan çıkaracaktım. Bir an nefes almayı unuttum. Çok heyecanlandım ve “evet” dedim.”şeklinde konuştu.

Arkadaşları da çifti tebrik ettiler.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir